Nákupní košík 0,00 Kč (0,00 bez DPH)

Jednoosé Malotraktory ROBOT - Příslušenství - rotavátory


Malotraktory Robot 

jsou díky své velké variabilitě vyjímečné také v tom, že na jeden stroj můžeme agregovat jak rotavátor přímo na osu stroje, tak i tažený rotavátor za kola. Můžeme pořídit levnější verzi montovanou na osu stroje a později doplnit stroj za použití již zakoupených nožových držáků o tažený rotavátor. Plnohodnotnou agregaci taženého rotavátoru na malotraktor ROBOT umožňují malé pojezdové rychlosti (při kolech 8" je to 0,7 km/h 

 


Rotavátor tažený

Rotávátor se agreguje na malotraktor ROBOT opatřený koly 8". Vyjímečně lze použít i kola 12". Smysl otáčení rotavátoru je ve směru pojezdu. Lze jej otočit i proti směru jízdy. Tam, kde zpracováváme lehčí obdělávanou půdu je výhodnější pracovat s rotavátorem otáčejícím se ve směru jízdy. Proti směru používáme rotavátor hlavně na tvrdších neobdělávaných plochách. Rotavátor je standartně dodáván v provedení "po směru jízdy".

 

Rotavátor - dvouřadé nože 

Základní sada nožů pro záběr 60 cm. Na stroj montujeme jednu sadu, pro záběr 110 cm montujeme sady dvě pomocí rozšířovací spojky. 

 

  

Rotavátor - jednořadé nože

Při použití základní sady dvouřadých nožů můžeme sadou jednořadých nožů za pomoci rozšiřovací spojky rozšířit záběr rotavátoru na 85 cm. 

 

Ostruha pro rotavátor  

Je při práci nezbytným doplňkem rotavátoru.

 

Přední kolečko rotavátoru

Není úplně nezbytné, ale je velmi vhodné při práci na korekci pracovního záběru v kombinaci s ostruhou a také je velmi vhodné pro usnadnění přejezdů se strojem.

 

Kryty rotavátoru

Kryty jsou z hlediska bezpečnosti nutným doplňkem pro malotraktor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TIP spol. s r.o., Tovární 838/9a, 798 11 Prostějov,Tel.: 582 334 880, 582 330 341, mobil: 603 172 010, fax: 582 334 881, e-mail: tip.pv@iol.cz