Napite nám
11. srpna 2012, 10:57
Náhradní díl
Dobrý den,
potřeboval bych náhradní díl Drtič na ovoce ruční DR 2. Jednalo by se o hřídele s válečkama.
Michal, kontakt: scott73601@gmail.com potřeboval bych náhradní díl Drtič na ovoce ruční DR 2. Jednalo by se o hřídele s válečkama.
1. srpna 2012, 10:28
KOLIK ÚČTUJETE ZA DOPRAVU VAEHO VÝROBKU?
Zdeňka Valdmanová, kontakt: zvald@centrum.cz 20. července 2012, 7:52
dodaz
Koupil jsem u Vás lis na ovoce hydraulický 20l cena 4325,- dne 1.7.2011.
Byl na půjčce a pokodili mi spodní desku, dotaz lze ji koupit samostatně?
Ŕeení pro mě je, e koupím od Vás nový lis, který mi zaplatí a náhradní desku , kterou nechám i s pokozeným lisem u pokoditelů.
Děkuji za odpověď.
Frantiek Pobořil, kontakt: 777 704 326 Byl na půjčce a pokodili mi spodní desku, dotaz lze ji koupit samostatně?
Ŕeení pro mě je, e koupím od Vás nový lis, který mi zaplatí a náhradní desku , kterou nechám i s pokozeným lisem u pokoditelů.
Děkuji za odpověď.
16. července 2012, 8:52
klínový řemen
Dobrý den, jde u Vás zakoupit nebo aspoň poradit / zjistit rozměry klínového řemenu pro "Robot B62"
Děkuji za odpověď
Hanka, kontakt: hana.chladova@seznam.cz Děkuji za odpověď
3. července 2012, 9:06
proim vas kolik by stala sestava pohona jednotka+vozik ale na tu nejvisi tonaz a chci se zeptat jak je s pridavnim zarizenim jestli pohone jednotce nasadim priklad rotacku nebo musim mit jako u vari na kazdej stroj neco jineho a jeste jsem zapomel videl jsem vas privesni vozik jako za auto v vasi nabidce neni dalo se snim jezdit po silnici byl se svetli muzete zaslat foto nebo video skladanky co vsechno jde slozit z vasi nabidky jo jeste posledni dotaz da se na vasem robotu radit prevodove stupne za jizdy nebo je to jak na vari dekuji za opoved
zdenek kriz, kontakt: bobik.kriz@seznam.cz 28. června 2012, 7:20
Lanko
Dobrý den!
koupil jsem asi před deseti lety malotraktor ROBOT. Utrhlo se mi ocelové lanko k plynu. Prosím o zaslání 2 ks na dobírku. Děkuji Jaromír Pytlík, Polní 35, 73514 Orlová Lutyně
Jaromír Pytlík, kontakt: jaromir.pytlik@seznam.cz, 739 294 261 koupil jsem asi před deseti lety malotraktor ROBOT. Utrhlo se mi ocelové lanko k plynu. Prosím o zaslání 2 ks na dobírku. Děkuji Jaromír Pytlík, Polní 35, 73514 Orlová Lutyně
18. června 2012, 9:27
hydrulický lis na ovoce a drtič ovoce elektrický
Dobrý den, měla bych zájem o hydraulický lis na ovoce 50l, včetně přísluenství(zvedák, rouka) plus elektrický drtič ovoce s motorem od vrtačky. Zajímá mne celková cena a datum dodání. děkuji
Petra Vostřelová, kontakt: petramail@centrum.cz 13. června 2012, 11:17
Potávka
Potřeboval bych kotouč kuelové spojky 3 110 49295071 pro malotraktor ROBOT (r.2003).
Vladimír Černý, kontakt: cerny@blatna.net 13. května 2012, 20:09
převodovka
Dobrý den,
přemýlím o koupi starího traktoru Robot přes inzerát. Přesný typ bohuel neznám. Traktor je vybaven 6,5 HP motorem. K traktoru není převodovka na řazení zpátečky.
Kolik prosím stojí tato přídavná převodovka?
Děkuji za odpověď, s pozdravem Ing. Josef Sivák.
Tel.: 725 547 653
Ing. Josef Sivák, kontakt: Josef.Sivak@email.cz přemýlím o koupi starího traktoru Robot přes inzerát. Přesný typ bohuel neznám. Traktor je vybaven 6,5 HP motorem. K traktoru není převodovka na řazení zpátečky.
Kolik prosím stojí tato přídavná převodovka?
Děkuji za odpověď, s pozdravem Ing. Josef Sivák.
Tel.: 725 547 653