Obecné informace k malotrkatoru nalzenete zde

Info

Sklizeň píce

Příprava půdy

Úklid sněhu

Rotavátory.

Bubnová sekačka B62

Dvoububnová sekačka B82

Dvoububnová sekačka A120

Bubnové sekačky

Jednobubnová sekača B62 
Robustní bubnová  sekačka s pevným neotočným celoplošným plazem  pro kvalitní vedení v terénu.  Šíře záběru 62 cm. Bubnová sekačka je dodávána ve třech provedeních pro kola 8", 12", nebo 14". Je vhodná pro všechny jednotky od 5.5 HP. Dvoububnová sekačka  B82 
Bubnová sekačka je určena i pro profesionální provoz. V základu se bubny točí proti sobě dovnitř. Lze ovšem nastavit točení bubnů od sebe, připadně oba na jednu stranu. Šíře záběru 82 cm, příčné kopírování, celoplošné plazy. Bubnová sekačka je dodávána ve třech porvedeních pro kola 8", 12", nebo 14". Je vhodná pro všechny jednotky od 6 HP. Ukázka sečení v extrémním terénu  zde.

Dvoububnová sekača A120 
Bubnová sekačka se záběrem 120 cm Profesionální bubnová sekačka pro větší výkony. Velký prostor mezi bubny umožňuje sečení pozemků s velmi hustým a vysokým porostem.  Je určena pro malotraktor ROBOT od výkonu 10 Hp a pouze pro kola 12"

Mulčovač B 750

Záběr 75 cm.

Profesionální mulčovač velmi robustní konstrukce byl vyvynut z ohledem na nasezení v těch nejtěžších podmínkách. Je určen pro práci v terénech, kde vzhledem k riziku zničení stroje není možné použít běžnou sekačku. Spolehlivě likviduje zeleň i na značně zanedbaných plochách z rizikem zachycení cizích předmětů, případně křovin a podobně. Díky robustnosti ustojí většinu narazů do překážek i tam, kde běžné sekačky následně končí v generální opravě. 

Mulčovač je určen pro malotraktor ROBOT od výkonu 10 HP a kola 12"

Mulčovač V530

Malý mulčovač se záběrem 53cm.

Obraceč píce KSE

Obraceč je univezální pro všechna kola (8",12",14") i všechny motory.  

Výška se nastavuje jednoduchým přesunutím objímky.

Hrabačka sena UG 200

Hrabačka se záběrem 195 cm. Váha 89 kg. 

Veškeré druhy nářadí nalzente na našem e-shopu.

Do obchodu

Příprava půdy

Pro přípravu půdy můžeme na malotraktor ROBOT agegovat širokou škálu nářadí. U těchto prací oceníme velkou tažnou sílů, možnost využití velkých kol a také vhodnou volbu světlé výšky stroje. Stroj se neplazí motorem téměř po zemi, jako některé zahraniční stroje, přitom těžiště stroje není vysoko, což je potřebné pro stabilitu stroje.  

Na malotraktor můžeme agregovat i nářadí dodávané k jiným strojům jinými výrobci.

Pluh obracecí

Ocelový pluh s možností samostatného seřízení každé radlice. Ocelové břity pluhu jsou vyměnitelné. Pluh je doplněn odnímatelnými krojidly.

Pluh jednostranný

Pluh vybavený krojidlem lze použít i pro jiné malotraktory. Ocelový břit je vyměnitelný. Pluh je doplněn odnímatelným krojidlem.  

Radlice oborávací (hrobkovací)

Radlici lze použít i jednotlivě, ale většinou ve dvojici, za pomoci dvojzávěsu. Radlice na dvojzávěsu lze agregovat do zadního závěsu (pro vytvoření řádků ) a následně do předního závěsu pro zaorání vysazených brambor a zároveň  vytvoření kopců

Vyorávač brambor

Kombinátor

Brány

Plečka

Do obchodu

Úklid sněhu

Úklidové práce, sníh

Zametací kartáč válcový 

využijeme k úklidu ploch a cest, v zimě pro úklid sněhu, dále pro úklid napadaného listí i běžnému zametání smetí. Kartáč lze použít pro všechny malotraktory ROBOT a všechny velikosti kol malotraktoru. Záběr 100 cm. Při práci ocebníme možnost použití nízkých pojezdových rychlostí.

Shrnovací radlice MD

lze v zimě použít na sníh nebo po menší úpravě i na shrnování ledové plochy. Radlici používají zákazníci k různým účelům až po práci v menších stájích a podobně. Je vhodná pro všechny malotraktory ROBOT. Silnější motor a větší kola jsou výhodou. 
Záběr 100 cm.

Sněžná fréza dvoustupňová SF 55 nebo SF 70

Je dodávána ve dvou šířkách záněru Pro jednotky do šesti koní v záběru 55 cm., pro silnější malotraktory v záběru 70 cm. Sněhová fréza je velmi povedený agregát, který ve spojení se strojem ROBOT bez problémů konkuruje jednoúčelovým strojům obdobného záběru.
Pro kvalitní práci se sněhovou frézou jsou nutné velmi nízké rychlosti pojezdu. Ty malotraktor robot má k dispozici.

Rotavátory

jsou díky své velké variabilitě vyjímečné také v tom, že na jeden stroj můžeme agregovat jak rotavátor přímo na osu stroje, tak i tažený rotavátor za kola. Můžeme pořídit levnější verzi montovanou na osu stroje a později doplnit stroj za použití již zakoupených nožových držáků o tažený rotavátor. Plnohodnotnou agregaci taženého rotavátoru na malotraktor ROBOT umožňují malé pojezdové rychlosti (při kolech 8" je to 0,7 km/h 

Rotavátor tažený

Rotávátor se agreguje na malotraktor ROBOT opatřený koly 8". Vyjímečně lze použít i kola 12". Smysl otáčení rotavátoru je ve směru pojezdu. Lze jej otočit i proti směru jízdy. Tam, kde zpracováváme lehčí obdělávanou půdu je výhodnější pracovat s rotavátorem otáčejícím se ve směru jízdy. Proti směru používáme rotavátor hlavně na tvrdších neobdělávaných plochách. Rotavátor je standartně dodáván v provedení "po směru jízdy"

Rotavátor - dvouřadé nože

Základní sada nožů pro záběr 60 cm. Na stroj montujeme jednu sadu, pro záběr 110 cm montujeme sady dvě pomocí rozšířovací spojky. 

Rotavátor - jednořadé nože

Při použití základní sady dvouřadých nožů můžeme sadou jednořadých nožů za pomoci rozšiřovací spojky rozšířit záběr rotavátoru na 85 cm. 

Ostruha pro rotavátor

Je při práci nezbytným doplňkem rotavátoru.

Přední kolečko rotavátoru

Není úplně nezbytné, ale je velmi vhodné při práci na korekci pracovního záběru v kombinaci s ostruhou a také je velmi vhodné pro usnadnění přejezdů se strojem.

Kryty rotavátoru

Kryty jsou z hlediska bezpečnosti nutným doplňkem pro malotraktor.

Do obchodu